O mně

Jakub Hrubý

jakub_hrubyV průběhu studia na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, v letech 2004 – 2007, jsem působil jako praktikující student ve významné advokátní kanceláři JUDr. Lenky Vidovičové v Olomouci. Po ukončení studia v roce 2009 jsem nastoupil jako advokátní koncipient u renomovaného pardubického advokáta JUDr. Pavla Jelínka, Ph.D.

Od roku 2013 provozuji v Pardubicích vlastní advokátní praxi. V roce 2018 jsem se stal spoluzakladatelem advokátní kanceláře VIA legal, která sdružuje odborníky ze všech oblastí práva. Díky tomu mohu poskytnout stabilní služby v právu občanském, obchodním, správním a trestním, stejně jako v oblasti veřejných zakázek, dotací, stavebního práva a nemovitostí. Pro více informací navštivte stránky www.vialegal.cz.

 

Díky ročnímu stipendijnímu pobytu na Mount Mercy College, Iowa, USA, kde jsem studoval obor Criminal Justice, mohu spolehlivě poskytovat právní služby též v anglickém jazyce, a to jak písmem, tak i slovem. Pro obor anglického jazyka jsem složil státní všeobecnou jazykovou zkoušku.

Moje kancelář je situována v reprezentativní budově v centru Pardubic, s možností parkování na přilehlých prostorných parkovištích. Umístění kanceláře v těsné blízkosti úředních budov, soudů a notářských kanceláří navíc výrazně šetří můj čas a klientovy prostředky.